Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   Asus

Монітор Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний

Фото - Монітор Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 "  чорний
Фото 11
Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний
Діагональ:17.3 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • HDMI v1.4
Всі характеристики
Характеристики ZenScreen MB17AHG
Колір
Типпортативний монітор
Діагональ17.3 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаматове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів144 Гц
Розмір пікселя0.2 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність800:1
Колірне охоплення (sRGB)100 %
Підключення
Передача відеоHDMI v1.4
USB-C (DP Alt Mode)
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync Premium
Adaptive-Sync
Інше
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)390x249x21 мм
Вага1.29 кг
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний

Усі ціни 12 →

Портативний монітор Asus ZenScreen MB17AHG (90LM08PG-B01170)

Портативний монітор Asus ZenScreen MB17AHG (90LM08PG-B01170)Модель Asus ZenScreen MB17AHG - це ідеальне рішення для тих, хто... щецінує портативність та високу якість зображення. Завдяки IPS-матриці та роздільній здатності 1920 x 1080, ви отримаєте яскраві кольори та широкий кут огляду, що забезпечить комфорт під час роботи або розваг. Цей монітор важить всього 1.29 кг, що робить його зручним для транспортування.Особливості, які варто знатиZenScreen MB17AHG підтримує високу частоту оновлення до 144 Гц та швидкість відгуку 5.0 мс, що робить його відмінним вибором для геймерів. Технології AMD FreeSync та без мерехтіння забезпечують плавність зображення та зменшують навантаження на очі. Завдяки двом роз'ємам HDMI та USB-C, ви зможете легко підключити його до різних пристроїв.Чому Asus ZenScreen MB17AHG – найкращий вибір?Цей монітор не лише портативний, але й функціональний. Завдяки 100% насиченості кольору (sRGB) та яскравості 300 кд/м2, ви отримаєте яскраве та чітке зображення в будь-яких умовах. Сумісність з HDCP та наявність всіх необхідних кабелів у комплекті роблять ZenScreen MB17AHG відмінним вибором для професіоналів і любителів технологій.Характеристики товару Тип матриціIPS (In-Plane Switching) Розмір діагоналі екрану17.3 дюймів Максимальна роздільна здатність1920 x 1080 Час відгуку матриці5.0 мс Частота оновлення144 Гц Яскравість матриці300 кд/м2 Кут огляду (V)178.00 градусів Кут огляду (H)178.00 градусів Насиченість кольору100% (sRGB) Енергоспоживання (під час роботи)18.00 W Енергоспоживання (режим очікування)0.50 W Вага з підставкою1.29 кг Зовнішні роз'ємиHDMI x 2, USB Type-C x 2 АксесуариКабелі: живлення, HDMI, USB-C, чохол, інструкція, гарантія
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 573 грн.

Портативний монітор Asus ZenScreen MB17AHG (90LM08PG-B01170) ZenScreen MB17AHG (90LM08PG-B01170)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
17 248 грн.

Портативний монітор Asus ZenScreen MB17AHG (90LM08PG-B01170)

Портативний монітор Asus ZenScreen MB17AHG (90LM08PG-B01170) пропонує 17" IPS-екран з роздільністю 1920×1080 і частотою оновл... щеення 144 Гц для плавного зображення; яскравість 300 cd/m², кут огляду 178° і контраст 800:1 гарантують насичені кольори й чіткість деталей. Легка конструкція (1,29 кг) і тонкий профіль роблять пристрій зручним для подорожей, а два порти USB-C з DisplayPort полегшують підключення до ноутбука чи
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
17 569 грн.

Монітор ASUS 17,3-дюймовий ZenScreen MB17AHG (90LM08PGB01170)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
18 315 грн.

Портативний монітор ASUS ZenScreen MB17AHG 17" Full HD IPS 144 Гц 5 мс

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
17 938 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна