Монітор Asus ZenScreen MB16AHV 15.6 " чорний (90LM0381-B02370)
Фото 6 |
Asus ZenScreen MB16AHV 15.6 " чорний
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Гніздо для штатива 1/4". Антибактеріальне покриття.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB16AHV 15.6 " чорний
Усі ціни 7 →Портативний монітор ASUS ZenScreen MB16AHV (90LM0381-B02370) | 9 999 грн. |
Портативний монітор ASUS ZenScreen MB16AHV (90LM0381-B02370) 90LM0381-B023 | 9 475 грн. |
Монітор ASUS 16" MB16AHV (90LM0381B02370) | 9 840 грн. |
ASUS 16" MB16AHV (90LM0381B02370) | 9 600 грн. |
ASUS 16" MB16AHV (90LM0381B02370) | 9 840 грн. |
ASUS 16" MB16AHV (90LM0381B02370) | 10 080 грн. |
Монітор Asus MB16AHV | 10 099 грн. |