Монітор Asus ZenScreen GO MB16AWP 16 " чорний (90LM07I1-B01370)
Відео 8Фото 10 |
Asus ZenScreen GO MB16AWP 16 " чорний
Діагональ:16 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Вбудований акумулятор 7800 mAh. Гніздо для підключення штативу. Screen Mirroring здійснюється через Wi-FI, Miracast чи AirPlay.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen GO MB16AWP 16 " чорний
Усі ціни 50 →Asus 15.6" ZenScreen Go MB16AWP (90LM07I1-B01370) Black 90LM07I1-B01370 | 22 733 грн. |
Монітор 15.6" Asus ZenScreen GO MB16AWP (90LM07I1-B01370) | 22 135 грн. |
Монитор ASUS 15.6" MB16AWP IPS Black (90LM07I1-B01370) 90LM07I1-B01370 | 23 222 грн. |
Монітор портативний 15.6" ASUS ZenScreen GO MB16AWP (90LM07I1-B01370) 90LM | 22 135 грн. |
Портативний монітор Asus MB16AWP (90LM07I1-B01370) | 23 288 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди