Унитаз AXA Glomp 0201012
Фото 3 |
AXA Glomp 0201012 |
|
Унитаз может комплектоваться сиденьем с крышкой.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AXA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AXA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AXA Glomp 0201012
Все цены 23 →Унітаз підвісний AXA Glomp білий матовий 0201012 без сидіння | 10 900 грн. |
Унітаз підвісний NoRim (безободковий) AXA Glomp, з сидінням Soft Close, чо | 16 100 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий чорний AXA Glomp без сидіння 0201007 | 16 625 грн. |
Унітаз підвісний AXA Glomp Norim безободковий, чорний (0201007) | 16 805 грн. |
Унітаз підвісний Axa Glomp NORIM 0201012 А00024689 | 16 626 грн. |
eще 18 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →