Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ліхтарики   /   Bailong

Ліхтарик Bailong Police BL-2199

Фото - Ліхтарик Bailong Police BL-2199
Відео 1Фото 3
Bailong Police BL-2199
Колір
Типліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем
Модель діодаCree XM-L T6
Піковий світловий потік800 лм
Дальність освітлення300 м
Регулювання фокуса
Рівнів яскравості1
Живлення
Джерело живлення1x18650 або 3xAAA
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
ЗП ліхтарика
автомобільний ЗП ліхтарика
Інше
Ударостійкість
Захист від вологи+
Матеріал корпусаметал
Дата додавання на E-Katalogсічень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.

Купити Bailong Police BL-2199

Усі ціни 28 →

Ліхтарик налобний BAILONG BL 2199 T6

Маркетплейс: Rozetka.ua  Юзон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Налобний ліхтар LED T6 з вбудованим акумулятором 2*18650 Bailong BL-2199-T6 чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
446 грн.

Налобний ліхтар Bailong Police BL-2199 Чорний + 2 Акумулятори (F04SM382)

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Фонарик налобний Bailong BL-2199-T6, 1000 люмен, 600 м, 2 акумулятора

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
579 грн.

Ліхтар налобний світлодіодний з фокусуванням акумуляторний Police BL-2199

Маркетплейс: Rozetka.ua  Velgard З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Bailong Police BL-2199

anonim
29 листопада 2021, 20:25
Запитання про Bailong Police BL-2199
Як розкрутити.
Доброго дня. Хтось знає як розкрити голову. Хочу закріпити скло, щоб не бовталося.
5 січня 2018, 15:34
Запитання про Bailong Police BL-2199
Відклеїлося скло
Відеоогляди