Каталог   /   Туризм и рыбалка   /   Отдых и кемпинг   /   Каркасные бассейны   /   Intex

Каркасный бассейн Intex 28273

Фото - Каркасный бассейн Intex 28273
Intex 28273
Цвет
Объем
7.1 м³
Материал стенок
ПВХ
Размеры
450х220х84 см
Вес
40 кг
Дата добавления на E-Katalog
май 2015
Некоторые магазины могут комплектовать одну и ту же модель бассейна разными комплектующими. В продаже могут быть как самые дешевые наборы (каркас и полотно), так и варианты с мощным насосом, лестницей, подстилкой и фильтрами.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intex 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intex.
Как выбрать каркасный бассейнВыбираем удобный и безопасный каркасный бассейн оптимальной формы и размеров для спорта, релакса и развлечений

Купить Intex 28273

Все цены 72 →

Каркасний басейн Intex Rectangular Frame Pool (28273) 450*220*84 см

Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
6 815 грн.

Каркасний басейн Intex 28273-4, 450 х 220 х 84 см (басейн, підстилка, фільтр 3 875 л/год, тент)

Pool.uaС нами 7 лет
(Ужгород)
Пожаловаться
9 537 грн.

Басейн каркасний Intex 28273

Каркасний садовий басейн Intex 28273NP має міцну конструкцію з нержавіючої сталі, що забезпечує стабільність та довговічність... еще. Тришарова оболонка з високоякісного ПВХ робить його стійким до проколів і зношування, а сучасний дизайн додасть естетики вашому саду. Модель обладнана прямокутною формою та висотою 84 см, що робить її зручною для сімейного відпочинку та ігор дітей віком від 6
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
8 189 грн.

Каркасний басейн INTEX, 450Х220Х84 СМ IN-28273

Прямокутний Каркасний Басейн Intex 28273, 450х220х84 см – це великий сімейний басейн, в якому можуть уміститися всі члени сім... еще'ї у спекотний літній час. Басейн складається з міцних металевих стійок та ПВХ чаші, що є стандартною комплектацією всіх каркасних басейнів. Матеріал каркасу корозійностійкий і не боїться вологи та попадання води. Для встановлення басейну вам знадобиться 1-2 особи
More-doma.uaМенее года
(Харьков)
Пожаловаться
8 290 грн.

Каркасний басейн Intex 28273 (450-220-84см), 7127 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
7 434 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Intex 28273