Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 54470

Фото - Каркасний басейн Intex 54470
Intex 54470
Колір
Об'єм
19.2 м³
Фільтр
картриджний / + хлоргенератор /
7570 л/год
Додатково
драбина
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
488х488х122 см
Вага
108.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 54470

Усі ціни 85 →

Басейн каркасний Intex 26326 NP, 488 x 122 см (4500 л/год, насос 220V, сходи, тент, підстилка)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
28 727 грн.

КАРКАСНИЙ БАСЕЙН INTEX, 488 Х 122 СМ, 19156 Л, (ФІЛЬТР-НАСОС, СХОДИ, ПІДСТИЛКИ, ТЕНТ) 26326

Каркасний басейн 26326 Intex має унікальну конструкцію, яка перевершує за міцністю та стійкістю класичні каркасні басейни. Ма... щетеріал чаші басейну складається з трьох шарів: два шари щільного вінілу та один – поліестр для особливої міцності. Крім того, збірка займає менше часу (90 хвилин) і стала набагато простіше, за рахунок використання унікальних кріпильних деталей. Основу басейну
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
31 321 грн.

Каркасний басейн Intex 26326-6в1, 488 x 122 см (басейн, підстилка, драбина, альгенікс, хлор таблетки, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
26 613 грн.

Каркасний басейн Intex 26326 ULTRA XTR (488х122см) з пісочним фільтром, драбиною та тентом Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
26 832 грн.

Басейн каркасний круглий Intex 26326, 488 x 122 см (5 700 л/год, драбина, тент, підстилка)

Каркасний басейн Intex 26326 Ultra XTR™: 19 156 л води у зміцненій чаші з фільтрацією 5 700 л/год Модель Intex 26326 із... щесерії Ultra XTR™ — це круглий каркасний басейн діаметром 488 см і висотою 122 см, розрахований на об’єм 19 156 літрів (при заповненні до 90%). Оснащений тришаровою чашею з ПВХ товщиною 0.62 мм, він витримує навантаження навіть при щоденному використанні. Каркас з трикутних сталевих стійок та
Axm.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Під замовлення
Поскаржитись
31 499 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 54470

Додаткові функції і можливості каркасного басейну Intex 54470:
• Скімер