Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 26706

Фото - Каркасний басейн Intex 26706
Фото 3
Intex 26706
Колір
Об'єм
6.5 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина / 107 см /
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
305x305x99 см
Вага
35 кг
Дата додавання на E-Katalog
червень 2019
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 26706

Усі ціни 53 →

Каркасний басейн Intex 26706, 305 x 99 см (басейн, фільтр 2 006 л/год)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
6 999 грн.

Каркасний басейн Intex 26706-0 із ПВХ 305 x 99 см круглий з чашею і каркасом Сірий (21-9-26706-0)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 273 грн.

Каркасний басейн Intex 26706-5, 305 х 99 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 2 006 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
9 440 грн.

Каркасний басейн Intex 26706-4в1, 305 х 99 см (басейн, підстилка, драбина, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
8 800 грн.

Каркасний басейн Intex 26706-6в1, 305 х 99 см (басейн, підстилка, драбина, альгенікс, хлор таблетки, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
9 800 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 26706