Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 56681

Фото - Каркасний басейн Bestway 56681
Відео 4Фото 3
Bestway 56681
Колір
Об'єм
6.5 м³
Фільтр
картриджний
1250 л/год
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
366x366x76 см
Вага
23.6 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 56681

Усі ціни 25 →

Басейн каркасний Bestway Steel Pro 366x76 см.з насосом і фільтром (84265025) 84265025

Спеціальні пропозиції: Розпродаж; Бренд: Bestway; Форма: Кругла; Колір: Синій; Комплектація: Дитячий каркасний басейн ;Фільтр... щеаційна установка;Картридж для фільтрів.; Країна виробництва: Китай; Матеріал: Полівінілхлорид (ПВХ); Об'єм, л: 6470; Ширина, см: 366; Технічна документація: Технічний опис; Тип: Каркасний; Вага, кг: 20.75
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 799 грн.

Басейн Bestway каркасний 366-76 см (56681) (фільтр-насос, у коробці)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
5 701 грн.

Басейн каркасний Bestway 56681

Басейн каркасний Bestway 56681 Басейн каркасний Bestway 56681 - це відмінний вибір для літнього відпочинку в колі сім'ї та др... щеузів. Завдяки своїм зручним розмірам, він дозволяє комфортно розміститися кільком людям, забезпечуючи при цьому максимальну стійкість та надійність. Простота установки та використання робить цей басейн ідеальним для будь-якого двору чи саду. Особливості Басейн каркасний Bestway 56681 має наступні особливості: Розміри: 366 x 76 см, що забезпечує достатньо місця для плавання та розваг. Каркасна конструкція: виготовлена з міцних матеріалів, що гарантує стійкість та довговічність. Простота установки: збирається швидко та легко, без використання спеціальних інструментів. Матеріал: стійкий до ультрафіолетових променів та механічних пошкоджень, що забезпечує тривалий термін служби. Технічні характеристики Параметр Значення Модель Bestway 56681 Розміри 366 x 76 см Тип конструкції Каркасний Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 073 грн.

Басейн каркасний Bestway 56681

Басейн каркасний Bestway 56681 — просторий сімейний басейн розміром 366 x 76 см із міцною металевою рамою та багатошаровим ПВ... щеХ-покриттям, стійким до ультрафіолету та механічних пошкоджень; забезпечує стабільну конструкцію для комфортного плавання кількох людей і ігор у дворі. Простий самостійний монтаж без спеціальних інструментів, швидке наповнення та злив води за допомогою зручного зливного клапана; гладкі краї для безпечнішого користування і сумісність із стандартними фільтрами та аксесуарами для басейнів. Легкий у догляді — достатньо регулярного очищення й покриття на період поза сезоном; оптимальний вибір для сімейного відпочинку та літніх розваг на відкритому повітрі.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
5 069 грн.

КАРКАСНИЙ БАСЕЙН BESTWAY, 366Х76 СМ (ФІЛЬТР-НАСОС) IN-56681

Басейн Каркасний Круглий Bestway 56681, 366х76 см (фільтр-насос) - це великий сімейний басейн, в якому можуть уміститися всі... щечлени сім'ї у спекотний літній час. Басейн складається з міцних металевих стійок та ПВХ чаші, що є стандартною комплектацією всіх каркасних басейнів. Матеріал каркасу корозійностійкий і не боїться вологи та попадання води. Для встановлення басейну вам знадобиться 1-2
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
5 990 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 56681

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди