Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 28710

Фото - Каркасний басейн Intex 28710
Intex 28710
Колір
Об'єм
6.5 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
366x366x76 см
Вага
21 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 28710

Каркасний круглий басейн Intex Prism Frame 6503 л 366x76 см 26710 NP

Маркетплейс: Rozetka.ua  Green bear З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 645 грн.

Каркасний круглий басейн Intex Prism Frame 6503 л 366х76 см із насос-фільтром 26712 NP

Маркетплейс: Rozetka.ua  Green bear З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 064 грн.

Круглий каркасний басейн Intex 28710 (366х76 см) Prism Frame Pool

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мульти Досуг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 166 грн.

Круглий каркасний басейн Intex 28710 Prism Frame Pool (366х76 см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Фаїна З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 540 грн.

Динаміка цін на Intex 28710