Кущоріз Metabo PowerMaxx SGS 12 Q 601608850
Відео 1Фото 7 |
Metabo PowerMaxx SGS 12 Q 601608850 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SGS 12 Q 601608850
Усі ціни 14 →Акумуляторні ножиці для трави Metabo PowerMaxx SGS 12 Q (Без АКБ) (6016088 | 2 867 грн. |
Акумуляторні ножиці для кущів та газону Metabo PowerMaxx SGS 12 Q каркас 6 | 2 799 грн. |
Акумуляторні садові ножиці Metabo PowerMaxx SGS 12 Q (601608850) 601608850 | 2 799 грн. |
Акумуляторні ножиці для трави та кущів Metabo PowerMaxx SGS 12 Q, без акб | 4 655 грн. |
Кусторез аккумуляторный Metabo PowerMaxx SGS 12 Q (601608850) - без аккуму | 2 799 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx SGS 12 Q 601608850
Ціни на Metabo PowerMaxx SGS 12 Q 601608850 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SGS 12 Q SET 601608500 | від 6 844 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SGS 12 Q 601608850 | від 2 796 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →