Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BAS83A Star

Фото - Зарядний пристрій Borofone BAS83A Star
Фото 10
Borofone BAS83A Star
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x37x33 мм
Вага
65 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BAS83A Star

Усі ціни 30 →

Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
199 грн.

МЗП Borofone BAS83A Star PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
153 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS83A Star PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
374 грн.

Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger White

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
194 грн.
ще 20 пропозицій

Модификації Borofone BAS83A Star

Ціни на Borofone BAS83A Star
Borofone BAS83A Star від 144 грн.31 пропозиція
Borofone BAS81A Star від 99 грн.33 пропозиції
Borofone BAS82A Star від 125 грн.31 пропозиція
Borofone BAS85A Star від 171 грн.10 пропозицій