Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BAS85A Star

Фото - Зарядний пристрій Borofone BAS85A Star
Фото 6
Borofone BAS85A Star
--- чорний
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x37x33 мм
Вага
87 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BAS85A Star

Усі ціни 10 →

Borofone BAS85A GaN 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS85A GaN 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
180 грн.

Набір BOROFONE BAS85A USB+Type-C+ кабель Type-C, PD30W+Q3.0, 1м, Black, Blister BOROFONE BAS85A / B

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
511 грн.

МЗП Borofone BAS85A Star PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
189 грн.

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS85A Star PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C (Black) (251379)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Djd З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
209 грн.

Borofone BAS85A GaN 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS85A GaN 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
203 грн.
ще 5 пропозицій

Модификації Borofone BAS85A Star

Ціни на Borofone BAS85A Star
Borofone BAS83A Star від 144 грн.31 пропозиція
Borofone BAS81A Star від 99 грн.33 пропозиції
Borofone BAS82A Star від 125 грн.31 пропозиція
Borofone BAS85A Star від 171 грн.10 пропозицій