Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BN9 Reacher

Фото - Зарядний пристрій Borofone BN9 Reacher
Фото 22
Borofone BN9 Reacher
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
17.5 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
85x40x31 мм
Вага
89 г
Офіційний сайт
borofone.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.

Купити Borofone BN9 Reacher

Усі ціни 33 →

Зарядний пристрій Borofone Type-C to Lightning Cable Reacher dual Port charger set BN9 2Type-C, 35W/3A, PD/QC White (0000092

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
392 грн.

Зарядний пристрій Borofone Type-C to Lightning Reacher BN9 2Type-C 35W біле

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
552 грн.

Адаптер мережевий BOROFONE Type-C to Lightning cable Reacher dual port charger set BN9 |2Type-C, 35W/3A, PD/QC|

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
563 грн.

Зарядний пристрій адаптер 2 порти Borofone BN9 Reacher 2 Type-C 35 W білий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
440 грн.

Зарядний пристрій BOROFONE Type-C to Lightning Cable Reacher dual Port charger set BN9 |2Type-C, 35W/3A, PD/QC|

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
779 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BN9 Reacher