Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BZ18

Фото - Зарядний пристрій Borofone BZ18
Фото 7
Borofone BZ18
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
50x26 мм
Вага
13 г
Офіційний сайт
borofone.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BZ18

Усі ціни 16 →

Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ18 Car Charger | 18W | QC3.0 | USB C Cable (1m) Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  FIXXER З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
241 грн.

Автомобільний зарядний пристрій із швидкою зарядкою + кабель Micro-USB BOROFONE BZ18 |USB, QC3.0 18W| Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gadget OFF З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
48 грн.

АЗП Borofone BZ18 QC3.0 Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
149 грн.

АЗП Borofone BZ18 QC3.0 Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
199 грн.

Автомобільний зарядний пристрій з кабелем USB/Type-C BOROFONE BZ18CB 18 W чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChakBanan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
100 грн.
ще 11 пропозицій