від 1 452 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.3 м, до 555 м², регулювання кута, круговий полив
від 378 грн.пістолет з душем, 1 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 730 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.1 м, до 539 м², регулювання кута, круговий полив
від 790 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 229 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, регулювання кута
від 893 грн.пістолет з душем, 5 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 132 грн.вертушка, ніжка, полив: до 7.5 м, до 177 м², круговий полив
від 785 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 1 007 грн.турбозрошувач, платформа, полив: до 10 м, до 320 м², регулювання кута
від 1 944 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 395 грн.статичний, ніжка, полив: до 6 м, до 113 м², регулювання кута
від 893 грн.пістолет з душем, 5 режим(ів), насадка метал, регулювання тиску
від 455 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 8.5 м, до 227 м², регулювання кута
від 327 грн.пістолет з душем, 9 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 295 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, регулювання кута
від 300 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 134 грн.вертушка, ніжка, полив: до 4.5 м, до 64 м², регулювання кута, круговий полив
від 679 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 160 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 8.5 м, до 227 м², регулювання кута
від 399 грн.пістолет з душем, 5 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску