Дождеватель Bradas WL-Z30
Bradas WL-Z30 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas WL-Z30
Все цены 6 →Зрошувач пульсівний Bradas WHITE LINE обертовий з регулюванням на 360° ø26 | 669 грн. |
Зрошувач пульсівний обертовий з регулюванням на 360° 26м, WHITE LINE, WL-Z | 667 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE 26м (WL-Z30) | 604 грн. |
Зрошувач пульсівний Bradas WHITE LINE обертовий з регулюванням на 360° 26 | 669 грн. |
Зрошувач обертовий, пульсуючий, з регулюванням на 360, (26 метрів), WHITE | 792 грн. |
Зрошувач пульсівний обертовий з регулюванням на 360° 26м, WHITE LINE, WL-Z | 947 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →