Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Зрошувачі   /   Bradas

Зрошувач Bradas WL-6107

Фото - Зрошувач Bradas WL-6107
Bradas WL-6107
Тип
вертушка
Опора
ніжка
Кут поливу (°)
0 – 360 °
Регулювання кута поливу
Дальність поливу
5.9 м
Макс. площа поливу
110 м²
Додатковий вихід
Матеріал
пластик
Офіційний сайт
bradas.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.

Купити Bradas WL-6107

Зрошувач, що обертається Bradas WHITE LINE 3-ріжковий, пластиковий на кілочку WL-6107

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
219 грн.

Зрошувач обертовий 3-х ріжковий пластиковий на кілку WHITE LINE, блістер, WL-6107

Маркетплейс: Rozetka.ua  R-base З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
224 грн.

Зрошувач обертовий 3-х ріжковий пластиковий WHITE LINE, блістер, WL-6107

Маркетплейс: Rozetka.ua  СпецШланг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
344 грн.

Зрошувач, що обертається Bradas WHITE LINE 3-ріжковий, пластиковий на кілочку WL-6107

Маркетплейс: Rozetka.ua  SB products З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE (WL-6107)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Відбудуй З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
185 грн.

Динаміка цін на Bradas WL-6107