Летняя шина Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat 245/45 R18 96 W 245/45 R18 100 Y 245/45 R18 100 Y BMW/Mini 245/45 R18 100 Y RunFlat 245/45 R18 100 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat
Все цены 12 →Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y XL RFT * MO | 5 780 грн. |
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat | 7 512 грн. |
Шини Bridgestone Turanza T005 245/45 ZR18 100Y Run Flat | 7 920 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 245/45 R18 100Y RFT XL | 7 654 грн. |
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y XL Run Flat 13744 | 7 421 грн. |
eще 7 предложений
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat
Цены на Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 96W | от 5 331 грн. | 7 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y | от 5 377 грн. | 10 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y BMW/Mini | от 13 030 грн. | 1 предложение | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat | от 5 780 грн. | 12 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R18 100Y Run Flat BMW/Mini | от 7 823 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші