Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Domino

Змішувач Domino Sirius DSV-102NE

Фото - Змішувач Domino Sirius DSV-102NE
Фото 5
Domino Sirius DSV-102NE
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Джойстикз отвором
Вилив
Глибина струменя170 мм
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Діаметр картриджа40 мм
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)4 режими
Довжина шланга150 см
Диверторважільний
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусасилумін
Покриття корпусухром
Висота змішувача120 мм
Глибина конструкції190 мм
Вага1.62 кг
Країна походження брендуКитай
Гарантія виробника1 рік
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Маркування виробника
000017577

DSV-102NE

Підходить для проточних нагрівачів/
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.

Купити Domino Sirius DSV-102NE

Усі ціни 20 →

Domino Domino Sirius DSV-102NE

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 623 грн.

Кран для ванної однозахватний литий DOMINO SIRIUS DSV-102NE хром силумін 000017577 gz-000017577

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 389 грн.

Domino Змішувач для ванни DOMINO SIRIUS DSV-102NE

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Смеситель для ванны Domino Sirius DSV-102NE 000017577

ТМ «Domino» - это производство качественных смесителей для ванной и кухни.Отличительной чертой изделий ТМ «Domino» является к... щеачество материалов и мастерство дизайнеров, которые передают через свои изделия атмосферу надежности и одновременно изысканности.Компания всегда идет в ногу со временем, в результате смесители Domino соответствуют современным технологиям и качества
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 509 грн.

Змішувач для ванни DOMINO SIRIUS DSV-102NE 000017577

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Domino Sirius DSV-102NE

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна