Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-2413

Фото - Каструля Edenberg EB-2413
Фото 13
Edenberg EB-2413
великий набіріндукційне дно
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
5 шт.
Комплектація
4 каструлі
1 ківш
Розмір
16 см / 2 шт. /
18 см
20 см
24 см
Об'єм
2.1 л / 2 шт. /
3 л
4 л
6.6 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
з покриттям
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
edenberg.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-2413

Усі ціни 6 →

Практичний набір каструль Edenberg EB-2413 10 предметів (2.1л – 6.6л) — Високоякісна нержавіюча сталь, 5-шарове термоакумулю

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 145 грн.

Набір посуду кастрюль Edenberg із нержавіючої сталі 10 предметів з потовщеним індукційним дном (EB 2413)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Skoobert З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 725 грн.

Набір каструль Edenberg із нержавіючої сталі з кришками 10 предметів 2.1, 2.1, 3.0, 4.0, 6.5 л EB-2413

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kradio&k З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 490 грн.

Набір каструль Edenberg EB-2413 з ковшиком 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spravomayster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 980 грн.

Набір посуду Edenberg із нержавіючої сталі 10 предметів (EB-2413)

Маркетплейс: Rozetka.ua  УправДом З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 399 грн.

Набір посуду Edenberg EB-2413 з капсульним дном нержавіюча сталь 10 предметів (EB-2413)

Маркетплейс: Rozetka.ua  LemarO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 779 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-2413

Комплектація набору:
• Ківш з кришкою 2.1 л, 16x10. 5 см
• Каструля з кришкою 2.1 л, 16x10. 5 см
• Каструля з кришкою 3.0 л, 18x11. 5 см
• Каструля з кришкою 4.0 л, 20x12. 5 см
• Каструля з кришкою 6.6 л, 24x14. 5 см