Ковш Edenberg EB-3674
Фото 8 |
Edenberg EB-3674 1.4 л2.5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3674
Все цены 13 →EDENBERG EB-3674 | 642 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3674 18 см 2,5 л | 704 грн. |
Ківш Edenberg 1.8л 18см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-3674) | 660 грн. |
Ківш з литого алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям зі скляною кри | 673 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3674 18 см 2,5 л | 755 грн. |
eще 8 предложений
Модификации Edenberg EB-3674
Цены на Edenberg EB-3674 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3673 | от 575 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3674 | от 532 грн. | 13 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →