Тажин Emile Henry 795632 32 см
![]() |
Emile Henry 795632 27 см32 см |
|
Підходить для всіх видів плит, окрім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emile Henry 795632 32 см
Усі ціни 6 →| 7 799 грн. |
Таджин Emile Henry таджин 3 л 795632 | 5 800 грн. |
Emile Henry таджин 3 л 795632 таджин3л795632 | 7 799 грн. |
| 7 409 грн. |
Таджин Emile Henry Flame 3,6 л (795632N) | 6 473 грн. |
| 7 450 грн. |
Модификації Emile Henry 795632
| Ціни на Emile Henry 795632 |
|---|---|---|---|---|
| Emile Henry 795626 27 см | від 5 490 грн. | 12 пропозицій | ||
| Emile Henry 795632 32 см | від 5 800 грн. | 6 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →