Блок живлення FSP 450W (FSP450-50SAC)
Маркетплейс: Rozetka.ua  ХЄХ
З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
FSP SFX PRO 450-50SAC
350 Вт450 Вт
Основне
Потужність450 Вт
Форм-факторSFX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД85 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора80 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Bronze
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA3 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V16 А
+5V16 А
+12V137.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V450 Вт
Потужність +3.3V +5V85 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP
Рівень шуму44 дБ / при макс. навантаженні /
Габарити (ВхШхГ)63x100x125 мм
Вага1.22 кг
Офіційний сайтfsplifestyle.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2020
Блок живлення формату SFX, який може послужити чудовим рішенням практично для будь-якої збірки навіть у компактному корпусі Mini Tower. З таким джерелом живлення можна легко побудувати продуктивний, але при цьому компактний ПК. Наявність пари роз'ємів PCIe 6+2 pin дозволяє використовувати в комп'ютері гарну ігрову графіку. Висока надійність та стабільність живлення комплектуючих гарантуються сертифікатом 80+ Bronze.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
    Модификації FSP SFX PRO
    Ціни на FSP SFX PRO
    Відеоогляди
    Бронзова ефективність
    Блок живлення FSP SFX PRO 450-50SAC має гарні експлуатаційні характеристики, що забезпечуються сучасними технологіями. Основна особливість пристрою – відповідність стандарту 80 Plus Bronze та ККД на рівні 85%. Такий показник досягається завдяки активній корекції потужності (PFC) та якісним радіокомпонентам. Усередині використано одну лінію +12 В, здатну витримувати навантаження до 450 Вт. Для вторинних пристроїв та ОЗП передбачено 85 Вт. Пікове навантаження може короткочасно перевищувати заявлені параметри. Блок живлення добре справляється з живленням ігрових комплектуючих початкового та середнього класу, включаючи вимогливі відеокарти, що робить його відмінним вибором для збирання ПК для мультимедіа, графіки та інших ресурсомістких завдань.
    Форм-фактор компакт
    Шумне охолодження
    Розмір вентилятора охолодження становить 80 мм, що призводить до необхідності підвищення обертів для ефективного охолодження та, як наслідок, збільшення шуму. При половинному навантаженні рівень шуму досягає 27 дБ, а при повному навантаженні – до 44 дБ. Оберти вентилятора регулюються залежно від температури за допомогою системи AFC.