Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Gipfel

Кухонний ніж Gipfel Memoria 6908

Фото - Кухонний ніж Gipfel Memoria 6908
Gipfel Memoria 6908
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
сталь зі вставкою
Довжина леза
20 см
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
gipfel.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Gipfel Memoria 6908

Усі ціни 6 →

Нож поварской Gipfel Memoria 20 см 6908

Нож поварской Gipfel Memoria 20 см 6908 - острый и универсальный помощник на любой кухне. Сделан из нержавеющей стали, имеет... щедеревянную удобную ручку.
Gipfel-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 348 грн.

Ніж кухарський Gipfel Memoria 20 см (6908)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 359 грн.

Ніж універсальний Gipfel Memoria GP-6908 20 см 4723476

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 566 грн.

Ніж універсальний Gipfel Memoria GP-6908 20 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж універсальний Gipfel Memoria GP-6908 20 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 503 грн.

Gipfel ніж кухарський memoria 20 см (вуглецева сталь x30cr13) нержавіюча сталь чорний (6908)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RIVERS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 628 грн.

Динаміка цін на Gipfel Memoria 6908