Ексцентрикова шліфмашина GTM OS125/280
Мережева шліфувальна машинка з ексцентриковим механізмом, що забезпечує рух підошви по складній траєкторії, що гарантує хорошу та рівномірну обробку поверхонь. За допомогою цього інструменту можна шліфувати й полірувати дерево, метал та пластик, обробляти пофарбовані поверхні, видаляти залишки лакофарбових матеріалів, зачищати іржу та виконувати інші роботи. Двигун шліфувальної машини GTM OS125/280 має потужність 280 Вт, забезпечуючи коливання підошви з частотою до 24000 кол/хв і амплітудою 3.2 мм. Регулятор обертів дозволяє змінювати швидкість обертання і частоту коливань, тому цей інструмент підходить для виконання різних завдань: від грубої (чорнової) обробки до фінішного шліфування. Як абразивні насадки використовуються круглі шліфувальні листи діаметром 125 мм. У комплекті є текстильний мішечок для збору пилу, що утворюється при абразивній обробці поверхонь, і набір шліфувальних кругів. Інструмент важить 2 кг.