Электрочайник Haeger HG-7826 2000 Вт 2 л
Фото 5 |
Haeger HG-7826 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haeger HG-7826 2000 Вт 2 л
Все цены 6 →Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Haeger HG-7826 Синій 22 | 490 грн. |
Електрочайник пластиковий із металевою колбою Haeger 2000 Вт 2 л 00782688 | 549 грн. |
Електрочайник пластиковий з металевою колбою Haeger 2000 Вт 2 л 00782688 | 549 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Haeger HG-7826 2 л Сині | 480 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Haeger HG-7826 Синій 20 | 480 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Haeger HG-7826 Синій 2 | 480 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →