Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57190

Фото - Надувний басейн Intex 57190
Intex 57190
Колір
Форма
кругла
Об'єм
640 л
Матеріал
вініл
Розміри
224х216х76 см
Висота бортів
76 см
Вага
7.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57190

Усі ціни 43 →

Басейн Intex 57190 224*216*76 см, зі спинкою

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 724 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57190 «Сімейний», 224 х 216 х 76 см, зі спинкою

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 049 грн.

Басейн надувний Сімейне коло, рефлене дно, ремкомплект, тент, 57190

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 826 грн.

Дитячий басейн Intex (Intex 57190)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 599 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57190-1 «Сімейний», 224 х 216 х 76 см, зі спинкою, із кульками 10 шт

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 128 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57190