Смеситель Gappo G4398-7
Фото 14 |
Gappo G4398-7 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gappo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gappo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gappo G4398-7
Все цены 32 →Змішувач для кухні GAPPO хром/чорний G4398-7 під фільтровану воду | 6 007 грн. |
Змішувач на кухню з гнучким виливом, краном для фільтрованої води та дворе | 6 007 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4398-7 на дві води з гнучким виливом, чорний/хро | 6 007 грн. |
Змішувач для кухні на дві води GAPPO G4398-7 з гнучким виливом, чорний/хро | 6 007 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4398-9 | 6 007 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →