Унитаз Omnires Tampa TAMPAMWBP
Фото 4 |
Omnires Tampa TAMPAMWBP |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Omnires 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Omnires.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Omnires Tampa TAMPAMWBP
Все цены 7 →Унітаз підвісний Omnires Tampa TAMPAMWBP із сидінням Soft Close | 7 360 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES TAMPA із сидінням з мікроліфто | 7 360 грн. |
Унітаз Omnires Tampa rimless підвісний, білий (TAMPAMWBP) TAMPAMWBP | 7 360 грн. |
Безобідковий підвісний унітаз Omnires Tampa 52 x 36 см, білий глянець (TAM | 7 299 грн. |
Унітаз підвісний Omnires Tampa TAMPAMWBP із сидінням Soft Close | 8 160 грн. |
Унітаз Omnires Tampa rimless підвісне сидіння дюропласт (TAMPAMWBP) | 7 360 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES TAMPA із сидінням з мікроліфто | 7 360 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →