Унитаз Omnires Boston BOSTONMWBP
Фото 4 |
Omnires Boston BOSTONMWBP |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Omnires 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Omnires.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Omnires Boston BOSTONMWBP
Все цены 6 →Унітаз підвісний Omnires Boston BOSTONMWBP із сидінням Soft Close | 7 360 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES BOSTON із сидінням з мікроліфт | 7 360 грн. |
Унітаз Omnires Boston 53x36 rimless підвісний, білий (BOSTONMWBP) BOSTONMW | 7 360 грн. |
Унітаз підвісний Omnires Boston BOSTONMWBP із сидінням Soft Close | 8 160 грн. |
Унітаз Omnires Boston 53x36 rimless навісний, сидіння дюропласт, white glo | 7 360 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES BOSTON із сидінням з мікроліфт | 7 360 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →