Душевая система Paffoni Blu ZCOL632NO
Видео 1Фото 11 |
Paffoni Blu ZCOL632NO |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Blu ZCOL632NO
Все цены 14 →Душова система Paffoni Blu білий матовий ZCOL632BO | 21 500 грн. |
Душова система з термостатом Paffoni Blu чорний матовий ZCOL632NO | 19 500 грн. |
Душова система Paffoni BLU чорна матова (ZCOL632NO) ZCOL632NO | 19 500 грн. |
Душова система Paffoni BLU чорний матовий ZCOL 632 NO ZCOL632NO | 19 500 грн. |
Душова система Paffoni BLU, чорний матовий (ZCOL632NO) ZCOL632NO | 19 500 грн. |
eще 9 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →