Вытяжка Pyramida ATH 50 400 IX нержавейка
Pyramida ATH 50 400 IX нержавейка |
|
Как выбрать вытяжкуСекреты выбора вытяжки, которая будет подходить по всем параметрам и прослужит долгие годы
Как почистить вытяжкуВажно не только внешняя чистота и привлекательность вытяжки, но и состояние ее внутренних деталей
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Pyramida.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Pyramida ATH 50 400 IX нержавейка
Все цены 44 →Pyramida Pyramida ATH 50 (400) IX | 3 599 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida ATH 50 (400) IX | 3 599 грн. |
PYRAMIDA ATH 50 (400) IX | 3 399 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 50 (400) IX | 3 639 грн. |
PYRAMIDA ATH 50 (400) IX | 3 382 грн. |
eще 20 предложений
Витяжка тягне добре, на свої гроші те,що треба. Сподобався колір. Встановили і вона ідеально стала на своє місце. Потужно, працює трішки шумно, за те дуже якісно, дим не іде в хінші кімнати, для мене це приоритет, бо як в квартирі стоїть дим після готовки, то мене аж тіпає. По перше відповідає опису і характеристикам. Розмір фактичний і на картинці точно вказаний. По друге, достатньо потужна. Єдиний можливий недолік, це звук мотора, до якого треба звикнути. Татьяна Волошина: пользуюсь Pyramida ATH 50 400 IX несколько месяцев |
Підшукували непримітну витяжку зі стильним корпусом, тому зупинилися на бренді Pyramida. Підібрали собі модель ATH 50 (400) WH, білу, тому що краще гармоніювала зі стінкою. Хоча в принципі вона симпатична, та й корпус міцний гарно зібраний. З задачею справляється, пару витягає. Якісно виглядає, якісно зібрана і працює добре. Нема Юля Кононович: пользуюсь Pyramida ATH 50 400 WH несколько месяцев |
Придбали, встановили, користуємось. Виглядає непогано. З роботою справляється відмінно. Рівень шуму нормальний. Освітлення чудово доповнює кухонне. Якість супер за нормальні гроші Не шукаю, та їх і нема. Аліна Заглада: пользуюсь Pyramida ATH 50 400 BL менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации Pyramida ATH 50 400 IX
Цены на Pyramida ATH 50 400 IX |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 50 400 WH белый | от 3 272 грн. | 54 предложения | ||
Pyramida ATH 50 400 IX нержавейка | от 3 365 грн. | 45 предложений | ||
Pyramida ATH 50 400 BL черный | от 3 989 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →