Витяжка Pyramida ATH 50 400 IX нержавіюча сталь
Pyramida ATH 50 400 IX нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 50 400 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Pyramida Pyramida ATH 50 (400) IX | 3 599 грн. |
PYRAMIDA ATH 50 (400) IX | 3 399 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 50 (400) IX | 3 639 грн. |
Вытяжка Pyramida Ath 50 (400) Ix | 3 602 грн. |
PYRAMIDA ATH 50 (400) IX | 3 382 грн. |
ще 20 пропозицій
Витяжка тягне добре, на свої гроші те, що треба. Сподобався колір. Встановили і вона ідеально стала на своє місце. Мабуть, працює трішки шумно, за ті дуже якісно, дим не йде в хінші кімнати, для мене це пріоритет, бо як у квартирі стоїть дим після готування, то мене аж тіпає. По перше відповідає опису та характеристикам. Розмір фактичний і на картинці точно вказаний. По іншому, досить потужна. Єдиний можливий недолік, це звук двигуна, до якого треба звикнути. Татьяна Волошина: користуюся Pyramida ATH 50 400 IX кілька місяців |
Підшукували непримітну витяжку зі стильним корпусом, тому зупинилися на бренді Pyramida. Підібрали собі модель ATH 50 (400) WH, білу, бо краще гармоніювала зі стінкою. Хоча в принципі вона симпатична, та й корпус міцний гарно зібраний. З завданням справляється, пару витягає. Якісно виглядає, якісно зібрана та працює добре. Німа Юля Кононович: користуюся Pyramida ATH 50 400 WH кілька місяців |
Придбали, встановили, користуємось. Виглядає непогано. З роботою справляється відмінно. Рівень шуму нормальний. Освітлення чудово доповнює кухонне. Якість супер за нормальні гроші Не шукаю, та їх і нема. Аліна Заглада: користуюся Pyramida ATH 50 400 BL менше місяця |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 50 400 IX
Ціни на Pyramida ATH 50 400 IX |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 50 400 WH білий | від 2 992 грн. | 34 пропозиції | ||
Pyramida ATH 50 400 IX нержавіюча сталь | від 3 275 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →