Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica L030 9,5x20/6x139,7 ET30 DIA106,1

Фото - Диск Replica L030 (9,5x20/6x139,7 ET30 DIA106,1)
Порівняти ціни 8 →
Діаметр (R):20 "
Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм
ЦО (DIA):106.1 мм
Виліт (ET):30 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica L030 1
Характеристики
Replica L030 9,5x20/6x139,7 ET30 DIA106,1
Ширина диска
9.5 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
30 мм
Діаметр центрального отвору
106.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica L030 9,5x20/6x139,7 ET30 DIA106,1

Литые диски Replica L- 030 9,5x20 PCD6x139,7 ET30 D106,1 HS

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
7 880 грн.

Replica L030 (R20 W9.5 PCD6x139.7 ET30 DIA106.1) HS

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
7 695 грн.

Диски Replica Toyota (L030) 9,5x20 6x139,7 ET30 DIA106,1 (HS)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
7 785 грн.

Replika L030 HS (PCD6x139.7 R20 J9.5 ET30 DIA106.1)

Mastershina.comЗ нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
7 860 грн.

Replica Toyota L030 HS R20 W9.5 PCD6x139.7 ET30 DIA106.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 971 грн.

Replica Toyota L030 HS R20 W9.5 PCD6x139.7 ET30 DIA106.1

infoshina.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 982 грн.

Replica Toyota L030 9.5x20 6x139.7 ET30 DIA106.1 HS

Gumma.uaЗ нами 5 років (Харків)
Поскаржитись
8 128 грн.

Replica Toyota L030 (R20 W9.5 PCD6x139.7 ET30 DIA106.1) HS

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Replica L030 9,5x20/6x139,7 ET30 DIA106,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна