Литий диск Replica MR74 9,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 154 до 5 432 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica MR74 2
Характеристики
Replica MR74 9,5x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica MR74 9,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replica MR74 9.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 GM | 5 154 грн. |
Replica MR74 (R20 W9.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) GMMF | 5 271 грн. |
Диски Replica Mercedes (MR74) 9,5x20 5x112 ET35 DIA66,6 (gun metal machine | 5 232 грн. |
Replica MR74 9.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 GM | 5 333 грн. |
Replica MR74 9.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 GM | 5 432 грн. |
Replica Replica MR74 9.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 GM | 5 300 грн. |
Replica MR74 (R20 W9,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 1906651 | 5 195 грн. |
Закрити
Схожі