Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Resto

Каструля Resto Corvus 95027

Фото - Каструля Resto Corvus 95027
Фото 11
Resto Corvus 95027
4.25 л7.3 л
Колір
Тип
каструля
Розмір
28 см
Об'єм
7.3 л
Глибина
12 см
Товщина дна
2.2 мм
Товщина стінок
2.2 мм
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці / до 220 °С /
отвір для пари
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
resto-kitchenware.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Resto Corvus 95027

RESTO 7.3 л (95027) 7.3л(95027)

Колір виробника/Нержавіюча сталь|Товщина стінок, мм/2,2 мм|Ручки/Сталеві|Габарити (ВхШхГ)/12 х 28 см|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Кількість предметів/2 (ємність + кришка)|Товщина дна, мм/2,2 мм|Посилання на сайт виробника/https://resto-kitchenware.com/ru/products/all-products/cookware/95027-Corvus-Casserole-with-lid-%C3%9828-h=12-cm-7... ще3-L-detail|Тип внутрішнього покриття/Без покриття|Зовнішнє покриття/Без покриття|Особливості/З
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 249 грн.

Каструля із кришкою, серія "corvus", 28, h=12 см, 7,3 л resto 95027

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 691 грн.

Каструля Resto з кришкою 7.3 л (95027) (4260709016207)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Resto Corvus 95027

Модификації Resto Corvus 95027

Ціни на Resto Corvus 95027
Resto Corvus 95026 від 1 849 грн.2 пропозиції
Resto Corvus 95027 від 1 691 грн.3 пропозиції