Каструля Resto Ran 93803
![]() |
Resto Ran 93803 2.4 л4.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Який посуд підходить для індукційних варильних панелейДетально розповідаємо, в чому різниця індукційних плит, який посуд потрібен для них і що робити, якщо щось не підійшло.

Який посуд найкраще підходить для приготування їжіПосуд із яких матеріалів буде найбільш безпечною для здоров'я людини, довговічною та зручною у використанні
Купити Resto Ran 93803
Усі ціни 10 →Resto 93803 | 1 330 грн. | ![]() |
| 1 709 грн. | ![]() |
| 1 426 грн. |
| 1 799 грн. |
Каструля Resto Ran біла 24 см 4,2 л (93803) 93803 | 1 799 грн. | ![]() |
ще 5 пропозицій
Модификації Resto Ran 93803
| Ціни на Resto Ran 93803 |
|---|---|---|---|---|
| Resto Ran 93801 | від 1 299 грн. | 1 пропозиція | ||
| Resto Ran 93803 | від 1 330 грн. | 10 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →