Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W

Фото - Шини RoadX RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
285 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
21 "
Індекс навантаження
109
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W

Усі ціни 8 →

Шина Roadx RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 299 грн.

RoadX RX Quest Sport SUV 285/40 R21 109W

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - W;Ширина - 285;Профіль - 40;Діаметр - 21;Індекс наван... щетаження - 109;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
7 500 грн.

Roadx RXQuest Sport SUV (285/40R21 109W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
8 229 грн.

Roadx RXQuest Sport SUV (285/40R21 109W)

Оплата частинами Приват, Моно, Пумб, Sens
Speedline.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
6 558 грн.

Roadx Roadx RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
6 968 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на RoadX RXQuest Sport SUV 285/40 R21 109W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна