Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Seagate

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB
256/5900 CMR

Фото - Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR
Відео 28Фото 2
Товар застарів
Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм: 6 TB; Форм-фактор ("): 3.5; Підключення: SATA3; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 256; Частота обертання шпинделя: 5900 об/хв;
в списокмої списки
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB
256/5900 CMR
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм6 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника3 роки
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну256 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя5900 об/хв
Швидкість передачі даних180 МБ/с
Споживана потужність під час роботи5.5 Вт
Споживана потужність при очікуванні0.25 Вт
Напрацювання на відмову1 млн. год
Напрацювання на відмову (вкл/викл)300 тис. разів
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага610 г
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2018
* - Макс. постійна швидкість передачі даних по зовнішньому діаметру
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Динаміка цін на Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB
256/5900 CMR

Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск Seagate SkyHawk SkyHawk отримує позитивні відгуки від користувачів завдяки високій продуктивності та надійній роботі. Користувачі відзначають, що диск працює безперебійно навіть при цілодобовому записі, що робить його ідеальним для відеоспостереження. Деякі моделі, такі як Seagate ST6000VX001, мають тиху роботу та знижене енергоспоживання, що сприяє їх довговічності. Висока швидкість потоку даних та стабільна робота без втрати кадрів також є важливими перевагами. Загалом, користувачі задоволені вибором і відзначають, що диск відповідає заявленим характеристикам.
Переваги

Мінуси

0
7
відмінна модель, дуже сподобалося
13 березня 2021
за 5 років уже 3й такий, 1й був на 2ТБ, через рік докупив по 4 ТБ, зараз добирати треба ще буде 2 по 6ТБ, проблем ніяких від слова взагалі, торенти цілодобово, + рендеринг відео - 35 градусів полиць але стоїть охолодження.
за такі дні одні +++++
немає
Alexкористуюся Seagate ST4000VX007 більше року
відмінна модель, дуже сподобалося
30 травня 2019
Усвідомлено не став брати диск зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об/м, взяв із 5400. Такий диск відчутно тихіше працює, менше нагрівається, відповідно, за логікою речей повинен працювати довше. Диском задоволений, за рік не підвів жодного разу, хоча пише у цілодобовому режимі.
надійна робота, швидкість, тиша
все добре
користуюся Seagate ST6000VX001 більше року
відмінна модель, дуже сподобалося
22 червня 2019
Купив для відеореєстратора за порадою знайомого айтішника. Вдалим виявився вибір, до нього підключено 2 камери, знімають ділянку навколо будинку та пишуть без зупинок, працюють безперебійно. Паралельно із записом можна спокійно дивитися відзняте, продуктивності вистачає, щоб не підвисало відтворення.
Хороша продуктивність
Все влаштовує
користуюся Seagate ST1000VX005 кілька місяців
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки

Модификації Seagate SkyHawk ST6000VX001

Ціни на Seagate SkyHawk ST6000VX001
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 TB
CMR
від 5 759 грн.2 пропозиції
Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB
CMR
від 49 500 грн.1 пропозиція
Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 TB
64/5900 CMR
від 8 732 грн.1 пропозиція
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB
256/5400 CMR
від 11 408 грн.74 пропозиції
Відеоогляди