Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Seagate

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB
256/5900

Фото - Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB
256/5900
2 TB4 TB
256/5900
8 TB
256/5900
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм8 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника3 роки
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну256 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя5400 об/хв
Швидкість передачі даних180 МБ/с
Кількість пластин2 шт.
Напрацювання на відмову1 млн. год
Напрацювання на відмову (вкл/викл)600 тис. разів
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага630 г
Офіційний сайтseagate.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Маркування виробника
ST8000VX009

ST8000VX010

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB
256/5900

Усі ціни 37 →

Жорсткий диск SEAGATE SkyHawk Surveillance 8TB 256MB SATA (ST8000VX010) ST8000VX010

Офіційний партнер Seagate
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
20 363 грн.

Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010) ST8000VX010

+ 803 балів ITbox, 8 TB, 5400 об/хв, 256 MB, SATA III, 3.5", SkyHawk, 180 МБ/cек, 10 Вт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
17 923 грн.

Seagate ST8000VX010

Детальні дані відеоспостереження. Зберігайте більше. Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate спроєктований для цілодобовог... щео запису з мережевих і цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а поліпшена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер і мінімізує простої та пропущені кадри. SkyHawk - це ефективно Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу.Спокій і безпека Будьте впевнені: зі SkyHawk у вас не пропаде жодного кадру, в яких би умовах не працювала ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, вирізняються низьким енергоспоживанням і оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють довше і надійніше. Діапазон їхньої робочої температури становить від 0 °C до 70 °C, а антикорозійне покриття захищає від негоди. Підвищена продуктивність і тривалість роботи Диски SkyHawk чудово підходять для багатодискових систем і за потреби легко масштабуються. Завдяки оптимізації для RAID-масивів ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях. Датчики обертальної вібрації забезпечують надійну роботу в цифрових і мережевих системах відеоспостереження на 8 дисків і більше. Датчики обертальної вібрації в середовищах з RAID-масивами забезпечують продуктивність накопичувача, підвищуючи його стійкість до вібрації. Максимальний захист на всі випадки життя Навіть якщо з диском щось трапиться, ми допоможемо відновити дані. Достатньо придбати трирічну підписку на план Rescue - і віруси, вандали та аварії вам більше не страшні. Швидкий і легкий процес відновлення - найчастіше загублені дані повертаються власникам менш ніж за 15 днів. З коефіцієнтом успішного відновлення даних 90% компанія Seagate є лідером у цій галузі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
19 763 грн.

Жесткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)

8 TB, 5400 об/мин, 256 MB, SATA III, 3.5", SkyHawk, 180 МБ/сек, 10 Вт,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
18 656 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB
256/5900

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010

Ціни на Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TBвід 7 199 грн.44 пропозиції
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB
256/5900
від 7 986 грн.68 пропозицій
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB
256/5900
від 17 280 грн.40 пропозицій
Відеоогляди