Каталог   /   Мелкая бытовая техника   /   Кухня   /   Кофеварки и кофемашины   /   Sencor

Кофеварка Sencor SCE 3700BK нержавейка

Фото - Кофеварка Sencor SCE 3700BK нержавейка
Фото 18
Sencor SCE 3700BK
Цвет
Тип
фильтрационная (капельная)
Используемый кофе
молотый
Порций за 1 раз
6 шт
Резервуар для воды
0.75 л
Функции и возможности
подогрев чашек / кофейника
дисплей
таймер приготовления
Потребляемая мощность
700 Вт
Габариты (ШхВхГ)
20x27x21 см
Вес
1.3 кг
Дата добавления на E-Katalog
январь 2020
Возможность заваривания чая
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sencor 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sencor.

Купить Sencor SCE 3700BK нержавейка

Все цены 7 →

Кавоварка крапельна Sencor SCE 3700BK

Кавоварка крапельна Sencor SCE 3700BK — компактна й проста у використанні машина для дому та малого офісу: готує до 6 чашок з... ещеа цикл, має резервуар для води 750 мл і скляний глечик 0,75 л з теплоізольованою ручкою і запобіжним клапаном, що запобігає підтіканню при знятті. Потужність 700 W забезпечує швидке закипання, функція підтримки температури з антипригарною підставкою зберігає напій гарячим. Пристрій оснащено знімним багаторазовим фільтром, сумісним з паперовими фільтрами розміру 4, РК-індикатором роботи та простим керуванням, має захист від перегріву і нековзну основу. Малий розмір (210×195×265 мм) і вага 1,3 кг полегшують зберігання й обслуговування; знімні деталі спрощують очищення. Ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну, недорогу і невелику крапельну кавоварку.
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
3 301 грн.

Кавоварка крапельна Sencor SCE 3700BK

Крапельна кавоварка Sencor SCE 3700BK — зручний пристрій для приготування до шести чашок свіжої кави одночасно. Оснащена крап... ещелевловлювачем, що дозволяє наливати каву навіть під час процесу заварювання без ризику протікання. Резервуар для води об'ємом 0,75 л полегшує наповнення і має рівень індикації для точного дозування. Скляний глечик із теплоізольованою ручкою та знімною кришкою забезпечує зручність у використанні та легке очищення. Модель підтримує функцію підтримки температури для збереження тепла напою. Вбудований антипригарний нагрівальний елемент і запобіжний клапан забезпечують безпечну експлуатацію та швидке відключення при вийманні глечика. Пристрій має електронний дисплей для зручного керування, головний вимикач з індикатором та незковзну основу для стабільної роботи. Потужність 700 Вт гарантує швидке заварювання, а довгий шнур (0,8 м) дозволяє розміщувати кавоварку у зручному місці. Ця модель ідеально підходить для домашнього використання, забезпечуючи смачну каву та легкість у догляді.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 298 грн.

Кавоварка краплинна SENCOR SCE 3700BK 41009150

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 298 грн.

Крапельна кавоварка Sencor SCE 3700BK

Маркетплейс: Rozetka.ua  Semico С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 298 грн.

Кавоварка крапельна Sencor SCE 3700BK

Крапельна кавоварка Sencor SCE 3700BK — зручний пристрій для приготування до шести чашок свіжої кави одночасно. Оснащена крап... ещелевловлювачем, що дозволяє наливати каву навіть під час процесу заварювання без ризику протікання. Резервуар для води об'ємом 0,75 л полегшує наповнення і має рівень індикації для точного дозування. Скляний глечик із теплоізольованою ручкою та знімною кришкою забезпечує зручність у використанні та легке очищення. Модель підтримує функцію підтримки температури для збереження тепла напою. Вбудований антипригарний нагрівальний елемент і запобіжний клапан забезпечують безпечну експлуатацію та швидке відключення при вийманні глечика. Пристрій має електронний дисплей для зручного керування, головний вимикач з індикатором та незковзну основу для стабільної роботи. Потужність 700 Вт гарантує швидке заварювання, а довгий шнур (0,8 м) дозволяє розміщувати кавоварку у зручному місці. Ця модель ідеально підходить для домашнього використання, забезпечуючи смачну каву та легкість у догляді.
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 295 грн.

Кавоварка крапельна Sencor SCE 3700BK

Крапельна кавоварка Sencor SCE 3700BK — зручний пристрій для приготування до шести чашок свіжої кави одночасно. Оснащена крап... ещелевловлювачем, що дозволяє наливати каву навіть під час процесу заварювання без ризику протікання. Резервуар для води об'ємом 0,75 л полегшує наповнення і має рівень індикації для точного дозування. Скляний глечик із теплоізольованою ручкою та знімною кришкою забезпечує зручність у використанні та легке очищення. Модель підтримує функцію підтримки температури для збереження тепла напою. Вбудований антипригарний нагрівальний елемент і запобіжний клапан забезпечують безпечну експлуатацію та швидке відключення при вийманні глечика. Пристрій має електронний дисплей для зручного керування, головний вимикач з індикатором та незковзну основу для стабільної роботи. Потужність 700 Вт гарантує швидке заварювання, а довгий шнур (0,8 м) дозволяє розміщувати кавоварку у зручному місці. Ця модель ідеально підходить для домашнього використання, забезпечуючи смачну каву та легкість у догляді.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 304 грн.

Кавоварка крапельна Sencor SCE 3700BK

До останньої краплі!Пристрої, які мають краплевловлювач, перш за все, зручніші у використанні. Коли процес заварювання заверш... ещеується, вся кава вже знаходиться в горщику. Вам не потрібно чекати, поки впаде остання крапля, або чистити машину після кожного використання.Ідеально підходить для приготування 6 чашок кави на розлив за один разРК-дисплей функційРезервуар для води 0,75 лСкляний глечик (0,75 л) з практичною кришкою, що замикаєтьсяТеплоізольована ручка глечикаЗнімний багаторазовий фільтрМожливість використання одноразових паперових фільтрів (розмір 4)Антипригарна конфорка для підтримання оптимальної температуриЗапобіжний клапан негайно зупинить капання напою, коли глечик буде вийнято з кавомашини.Градуювання рівня води на резервуарі та глечику із зазначенням кількості чашок.Можливість приготування чаю.Легке очищення.Головний вимикач з індикатором увімкнення кавомашини.Нековзна основа.Захист від перегріву.Споживана потужність 700 ВтДовжина шнура живлення: 0,8 мРозміри (Д × Ш × В): 210 × 195 × 265 ммВага: 1,3 кгХарактеристики продуктуПродуктВиробникSencorКод виробника41009150EAN8590669267279Основна інформаціяКолірЧорнийТехнічні характеристикиПотужність700 WВбудований кавомолкаНемаєОб'єм резервуара для води750 млМісткість в чашках6Тип горщикаГлечик 750 млФункціїКраплевловлювачТакПідтримка температуриТакРегулювання гучності заварюванняНіРегулювання міцності кавиНіРозміриВисота26 смШирина19 смГлибина21 смХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 305 грн.

Динамика цен на Sencor SCE 3700BK нержавейка

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная
Дополнительные функции и возможности кофеварки Sencor SCE 3700BK:
  • Противокапельная система
  • Длина сетевого шнура – 80 см