Телевізор TCL 75MQLED80
Фото - Телевізор TCL 75MQLED80
Фото 8
TCL 75MQLED80
Екран:75 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц, Mini LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Game Accelerator — 240 Гц в режимі FHD.
Всі характеристики
Характеристики 75MQLED80
Колір
Розмір діагоналі75 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
ПроцесорTCL AiPQ 3.0
Дисплей
МатрицяQLED
Тип підсвічуванняMini LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Яскравість1000 кд/м² / 1300 кд/м² пікова /
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10+, Dolby Vision / DOLBY VISION IQ /
IMAX Enhanced
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium Pro
Мультимедіа
АкустикаONKYO
Потужність звуку15 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby AC4, Dolby TrueHD, DTS:X, DTS Virtual:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.0
керування голосом
Amazon Alexa / сумісність /
Google Assistant / вбудований /
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIVRR, ALLM, eARC, CEC
ВходиUSB-A / v3.0 /
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x400 мм
Форма підставкицілісна
Споживана потужність140 Вт / 310 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхГ)1668x1022x346 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1668x964x73 мм
Каталог TCL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Купити TCL 75MQLED80
Телевізор TCL 75MQLED80
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
TCL 75MQLED80
Hi-tech.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор TCL 75MQLED80
Btmax.com.uaЗ нами 2 роки
(Запоріжжя)
Телевізор TCL QLED 75 75MQLED80
inSale.com.uaМенше року
Гарантія: 12 міс.
Телевізор TCL MiniLED 75" 75MQLED80