Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Transcend

SSD Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB

Фото - SSD Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB
Фото 6
Transcend TS2TMTE245S
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Контролер
Realtek RTS5772DL
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
4600 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
5300 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
620 тис
IOPS зчитування
480 тис
TBW
1200 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
transcend-info.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB

Усі ціни 30 →

Transcend Внутрішній SSD диск Transcend MTE245S 2 TB (TS2TMTE245S) + розсіювач

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
20 899 грн.

Накопичувач SSD 2TB Transcend MTE245S M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D NAND (TS2TMTE245S) TS2TMTE245S

Твердотільний накопичувач PCIe 245S PCIe SSD 245S від Transcend - це не просто надшвидка швидкість, а нестримна продуктивніст... щеь, низька затримка та висока стабільність для просунутих відеоредакторів, геймерів та розробників програмного забезпечення. Завдяки інтерфейсу PCI Express® Gen 4 x4, флеш-пам'яті 3D NAND та багатоканальному контролеру твердотільний накопичувач PCIe 245S від Transcend – це потужність на долоні. Чудова продуктивність, що відповідає вашим потребам PCIe SSD 245S від Transcend відповідає останньому стандарту NVMe 1.4 та підтримує інтерфейс PCIe Gen4 x4. Його багатоканальний контролер забезпечує швидкість послідовного введення-виведення до 5300/4600 МБ/с та IOPS до 630K, що дозволяє досягти приголомшливої ??продуктивності та часу відгуку для настільних комп'ютерів та ноутбуків, яких ви ще не бачили! Підвищення рівня завдяки PCIe 4.0 Твердотілі накопичувачі PCIe 245S від Transcend оснащені новою специфікацією PCIe 4.0 і сумісні з PCIe 3.0 по низхідній. PCIe 4.0 забезпечує більшу швидкість передачі даних для вашого комп'ютера і гарантує нижчу затримку системи. Для творців контенту та геймерів це означає більш плавний та захоплюючий досвід! Як завжди круто У PCIe SSD 245S від Transcend вбудований ультратонкий графеновий радіатор для покращення тепловідведення. Завдяки високій провідності графена система швидко охолоджується, забезпечуючи стабільну роботу та надійність пристрою. Низьке енергоспоживання PCIe SSD 245S від Transcend виконаний у форм-факторі M.2 2280. Його односторонній дизайн ідеально підходить для настільних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків! Конструкція з низьким енергоспоживанням забезпечує продуктивність PCIe за максимальної енергоефективності. Тонкий та універсальний гігант Незважаючи на тонкий корпус PCIe SSD 245S від Transcend забезпечує ємність до 4 ТБ, що робить його фантастичним варіантом зберігання даних для геймерів, відеоредакторів, інженерів-програмістів та інших технічно підкованих користувачів. Найкраща витривалість, висока надійність У PCIe SSD 245S від Transcend використовується кодування LDPC (Low-Density Parity Check), потужний алгоритм ECC, що забезпечує безпеку даних. Завдяки динамічному механізму теплового дроселювання, PCIe SSD 245S від Transcend забезпечує чудову довговічність та стабільність роботи для високопродуктивних додатків. Якість гарантована На PCIe SSD 245S від Transcend надається п'ятирічна обмежена гарантія. Для забезпечення найвищого рівня якості твердотільні накопичувачі Transcend проходять ретельне тестування на всіх етапах виробництва, включаючи тести на вібрацію, температуру та вологість, швидкість та функціональність.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
20 505 грн.

SSD накопичувач Transcend MTE245S 2 TB (TS2TMTE245S) TS2TMTE245S

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
14 483 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб PCI-E 4.0 x4 Transcend (TS2TMTE245S)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
14 558 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTE245S) TS2TMTE245S

+ 823 балів ITbox, Серія - MTE245S, 2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5300 Mb/s, Швидкість запису -... ще4600 Mb/s, 80 х 22 х 2.42 мм, 9 г, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
20 529 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Transcend 245S TS2TMTE245S

Ціни на Transcend 245S TS2TMTE245S
Transcend 245S TS1TMTE245S 1 TBвід 7 842 грн.32 пропозиції
Transcend 245S TS2TMTE245S 2 TBвід 14 483 грн.30 пропозицій
Transcend 245S TS4TMTE245S 4 TBвід 24 829 грн.12 пропозицій
Transcend 245S TS500GMTE245S 500 GBвід 6 557 грн.12 пропозицій