SSD Verbatim Vi550 49354 2 TB
![]() |
Verbatim 49354 2024 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Vi550 49354 2 TB
Усі ціни 17 →| 10 199 грн. | ![]() |
| 9 765 грн. |
| 9 771 грн. |
Verbatim Vi550 S3 2 Tb (49354) | 10 012 грн. |
| 10 012 грн. | ![]() |
ще 12 пропозицій
Модификації Verbatim Vi550 49354
| Ціни на Verbatim Vi550 49354 |
|---|---|---|---|---|
| Verbatim Vi550 49353 1 TB | від 5 577 грн. | 20 пропозицій | ||
| Verbatim Vi550 49354 2 TB | від 9 499 грн. | 18 пропозицій | ||
| Verbatim Vi550 49350 128 GB | від 1 399 грн. | 6 пропозицій | ||
| Verbatim Vi550 49351 256 GB | від 2 080 грн. | 20 пропозицій | ||
| Verbatim Vi550 49352 512 GB | від 4 064 грн. | 15 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →