Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Purple WD10PURZ 1 TB
на 64 камери

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Purple WD10PURZ 1 TB на 64 камери
Відео 13Фото 4
WD Purple WD10PURZ 1 TB
на 64 камери
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм1 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника3 роки
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну64 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя5400 об/хв
Швидкість передачі даних110 МБ/с
Споживана потужність під час роботи3.3 Вт
Споживана потужність при очікуванні2.9 Вт
Ударостійкість під час роботи65 G
Рівень шуму при зчитуванні22 дБ
Рівень шуму у режимі очікування21 дБ
Напрацювання на відмову (вкл/викл)300 тис. разів
Функції
Функції та можливостірежим економії енергії
для відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага450 г
Офіційний сайтwesterndigital.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Purple WD10PURZ 1 TB
на 64 камери

Усі ціни 35 →

Жорсткий диск WD 1TB WD10PURZ

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
6 127 грн.

Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10PURZ) WD10PURZ

+ 168 балів ITbox, 1 TB, 5400 об/хв, 64 MB, SATA III, 3.5", WD Purple, 110 МБ/с, 4.4 Вт, до 22 дБ
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 099 грн.

Жорсткий диск WD Purple HDD 3.5" 1 Тб 5400 rpm 64 Мб SATA (WD10PURZ)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 318 грн.

Жорсткий диск 3.5` WD Purple 1TB SATA 64MB (WD10PURZ)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись

Жорсткий диск 3.5" WD Purple 1TB SATA/64MB (WD10PURZ)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
6 309 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WD Purple WD10PURZ 1 TB
на 64 камери

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Purple Purple відзначається надійністю і тихою роботою, що робить його ідеальним для використання у відеореєстраторах. Він не перегрівається, навіть у невеликих корпусах, і має великий буфер пам'яті. Хоча диск не підходить для встановлення Windows на домашньому ПК через низьку швидкість, він чудово працює як другий диск для зберігання файлів. Загалом, це відмінне рішення для систем відеоспостереження, яке забезпечує стабільну роботу без проблем.
Переваги

Мінуси

4
1
4
14
Прекрасне рішення для відеорагістраторів. У ПК краще не використовувати.
9 січня 2020
Тихий, не швидкий, холодний, з гарною поверхнею із "коробки", чудово працює з відеореєстраторами. У мене є два таких диски, один у відеореєстраторі, один як диск під файломийку на ПК.
Тихий, відносно не дорогий, з гарною поверхнею пластин (на обох дисках, що купував, не було провалів ні за швидкістю доступу, ні за адресацією), холодний (навіть у невеликому корпусі реєстратора температура, при +23 градусах, вище 38 градусів не піднімалася жодного разу). Великий буфер 128 Мб. До речі, чудово розпізнається залізом як стародавніх, так і сучасних відеореєстраторів.
Повільний, для основного диска на ПК не годиться, ну він і призначений для реєстратора відеоспостереження, про що йдеться на офіційному сайті виробника.
Марккористуюся WD WD80PURZ більше року
Відмінна модель
13 січня 2019
Не можу оцінити, яким він є у використанні за призначенням. Брався не у відеореєстратор, а під файломийку, другим хардом у комп'ютер. Об'ємний, тихий, не гріється. З мінусів тільки швидкість, але для мене важливіша надійність і тиша. Працює два роки, бідів немає.
Надійність, тиша не гріється.
Чи не швидкий. Не підходить для інсталяції Windows на домашньому ПК, для цього є інші моделі.
Ольга Алёхинакористуюся WD WD20PURX більше року
Показано 2 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
13 грудня 2021, 16:30
Запитання про WD WD60PURX
То що там? CMR чи SMR?
Що всередині? CMR чи SMR?
Евгений
14 липня 2021, 17:27
Запитання про WD WD101PURZ
Швидкість читання
Будь ласка, повідомте, яка швидкість читання цього виробу
Евгений
14 липня 2021, 17:07
Запитання про WD WD101PURZ
Швидкість читання
Підкажіть, будь ласка, яка у цього виробу швидкість читання, скільки Мбіт/с?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання

Модификації WD Purple WD10PURZ

Ціни на WD Purple WD10PURZ
WD Purple WD10PURX 1 TB
на 32 камери
від 6 996 грн.1 пропозиція
WD Purple WD10PURZ 1 TB
на 64 камери
від 5 899 грн.37 пропозицій
WD Purple WD20PURX 2 TB
на 32 камери
від 5 505 грн.1 пропозиція
WD Purple WD40PURZ 4 TB
на 64 камери
від 7 422 грн.3 пропозиції
WD Purple WD64PURZ 6 TB
256/5400
від 13 712 грн.71 пропозиція
WD Purple WD82PURZ 8 TB
WD82PURZ
від 4 999 грн.1 пропозиція
WD Purple WD84PURZ 8 TB
WD84PURZ
від 4 799 грн.1 пропозиція
WD Purple WD85PURZ 8 TB
WD85PURZ
від 18 130 грн.74 пропозиції
WD Purple WD102PURZ 10 TB
WD102PURZ
від 17 849 грн.20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості жорсткого диска (hdd) WD WD10PURZ:
• Оптимізація для роботи з 64 або менш HD камерами в режимі 24/7