Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro WD221PURP 22 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro WD221PURP 22 TB
Відео 12Фото 2
WD Purple Pro WD221PURP 22 TB
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля ПК
Об'єм22 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника5 років
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну512 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних265 МБ/с
Напрацювання на відмову2.5 млн. год
Напрацювання на відмову (вкл/викл)600 тис. разів
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага670 г
Офіційний сайтwesterndigital.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Purple Pro WD221PURP 22 TB

Усі ціни 57 →

Накопичувач HDD SATA 22.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD221PURP) WD221PURP

Жорсткий диск для передових інтелектуальних систем відеоспостереження Жорсткий диск WD Purple Pro створений для нових поколін... щеь сучасних записуючих пристроїв з підтримкою штучного інтелекту, серверів з технологіями глибокого навчання, пристроїв відеоаналітики і хмарних рішень, для ефективної роботи яких потрібен високопродуктивний накопичувач великої ємності, що витримує значні навантаження. У диску WD Purple Pro використовується технологія штучного інтелекту AllFrame, яка дає можливість зменшити втрату кадрів і поліпшити відтворення відео, а також не тільки дозволяє записувати кілька потоків відео з однієї камери, але і підтримує 32 додаткових потоку для роботи аналітичної системи на основі глибокого навчання. Накопичувач WD Purple Pro також забезпечує швидкодію пристроїв для корпоративних систем, цілісність даних і надійність, що особливо важливо для великомасштабних систем і рішень, схильних до вібрації.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
51 340 грн.

Жорсткий диск Western Digital Purple Pro Smart Video Hard Drive SATA III 22TB (WD221PURP) WD221PURP

Western Digital Purple Pro — надійний жорсткий диск з унікальною технологією AllFrame, що забезпечує чудову стабільність робо... щети в системах безпеки для будинку, малих і середніх підприємств.Цей накопичувач призначений для цілодобової роботи навіть за підвищених температур у системах безпеки та спостереження. Він забезпечує надійний і якісний запис, а також відтворення відео. Вирізняється
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
51 225 грн.

Накопичувач HDD WD Purple Pro 22.0TB SATA 7200rpm 512MB (WD221PURP) WD221PURP

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
58 044 грн.

Жорсткий диск WD SATA 22.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD221PURP) WD221PURP

Сучасний накопичувач для інтелектуальних систем відеоспостереження Накопичувачі WD Purple Pro створені для сучасних записуючи... щех пристроїв з підтримкою штучного інтелекту, рішень з технологіями глибокого навчання і серверів відеоаналітики, для яких потрібні високопродуктивні накопичувачі великої ємності, що витримують значні навантаження. Спеціально створений накопичувач для
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
53 731 грн.

Жорсткий диск 3.5" 22TB WD (WD221PURP) WD221PURP

+ 2466 балів ITbox, 22 TB, 7200 об/хв, 512 MB, SATA III, 3.5", WD Purple, 10 Вт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
60 327 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WD Purple Pro WD221PURP 22 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації WD Purple Pro WD221PURP

Ціни на WD Purple Pro WD221PURP
WD Purple Pro WD8002PURP 8 TB
8002PURP
від 18 240 грн.52 пропозиції
WD Purple Pro WD102PURP 10 TB
512 МБ
від 22 125 грн.59 пропозицій
WD Purple Pro WD122PURP 12 TB
512 МБ
від 23 008 грн.48 пропозицій
WD Purple Pro WD142PURP 14 TBвід 27 999 грн.1 пропозиція
WD Purple Pro WD181PURP 18 TBвід 41 595 грн.50 пропозицій
WD Purple Pro WD221PURP 22 TBвід 31 276 грн.59 пропозицій
WD Purple Pro WD240PURP 24 TBвід 54 962 грн.62 пропозиції
Відеоогляди