Биты / торцевые головки Yato YT-0461
Yato YT-0461 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yato YT-0461
Все цены 7 →Набор головок бита Torx Yato 1/4" 7ед. (YT-0461) | 451 грн. |
Набір головок з викрутковими насадками YATO Torx TS10-TS40 7 предметів (YT | 438 грн. |
Набір головок торцевих 1/4 (зі вставками TORX SPECIAL 7шт, Розміри: TS10,T | 508 грн. |
Головки Біти(TORX 5-Променевий TS10-TS40)1/4" Набір(Комплект)7 шт YATO YT- | 531 грн. |
Головки торцеві з бітами YATO TORX 1/4" TS10-TS40 7шт (YT-0461) | 385 грн. |
Набір головок з отверточными насадками YATO Torx TS10-TS40 7 предметів (YT | 539 грн. |
Набір торцевих головок YATO YT-0461 (7 шт.) | 406 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →