Смеситель Zerix PUD7-146 ZX2792
Фото 4 |
Zerix PUD7-146 ZX2792 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix PUD7-146 ZX2792
Все цены 28 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 146 хром си | 1 084 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX PUD7 146 нержавейка (ZX2811) | 1 701 грн. |
Змішувач Для Ванни Zerix Pud7 146 (Zx2938) | 1 701 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 146 сатин с | 1 701 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом ZERIX PUD7 146 білий с | 1 128 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →