Imprese Orlik f03209401CB
Imprese Orlik f03209401CB Orlikno hand shower |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Imprese Orlik f03209401CB
Imprese Imprese Orlik f03209401CB | 2 630 ₴ |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом IMPRESE ORLIK хром лат | 2 630 ₴ |
Змішувач для ванни Imprese ORLIK вилив 300 мм (f03209401CB) | 2 630 ₴ |
Змішувач для ванни IMPRESE ORLIK f03209401CB | 2 499 ₴ |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом IMPRESE ORLIK хром лат | 2 630 ₴ |
We recommendCompare using chart →